top of page

Implementace Pipedrive CRM

Jsme Premium Pipedrive Partner pro Českou republiku. Specializujeme se na implementaci, školení a integraci s dalšími podnikovými systémy. Ukážeme vám, jak s můžete díky Pipedrive zvýšit obchodní konverzi a celkový výkon obchodního týmu.

Sales pipeline management.png
Pipedrive-Partner-on-white.png

Benefity

Správná prioritizace aktivit

Nevíte, co dřív? Pipedrive vám pomůže  identifikovat nejhodnotnější aktivity a věnovat se správným zákazníkům.

Aktuální reporty vždy po ruce

Díky přehledným reportům budete řídit váš prodej na základě dat a ne pocitů.

Uživatelská přívětivost

Pipedrive je nástroj vyvíjený od obchodníků pro obchodníky. Obchodníci s ním již po jednom roce uzavřou v průměru o 28 % více obchodů

IMG_9716.jpg

Funkce systému

01

Obchodní případy

Přidejte nabídky, jejich hodnotu, pravděpodobnost výhry a očekávané datum uzavření. Poté je sledujte prostřednictvím vašich fází v pipeline.

02

Sledování komunikace

Sledujte vizuální historii všech svých hovorů, e-mailů a aktivit s každým z vašich zákazníků a zefektivněte tak komunikaci s nimi.

03

Automatizace

Eliminujte opakující se administrativní úkoly pomocí automatizace a nechte své obchodníky dělat jen klíčové aktivity jako je například schůzka s klientem.

04

Statistiky a reporting

Zapomeňte na Excel. Hrajte si s daty v přizpůsobitelných reportech a obchodní výsledky sledujte v přehledném dashboardu.

05

Soukromí a bezpečnost

V administrativním panelu si snadno nastavíte úroveň zabezpečí a práva jednotlivých uživatelů. Vaše data tak budou vždy v bezpečí.

06

Integrace

Automaticky se napojíte na Google nebo Microsoft. Můžete tedy snadno spravovat emaily, kalendář a kontakty přímo v Pipedrive.

Snímek obrazovky 2021-04-04 v 2.14.56.p
pipedrive-sales.png
Snímek obrazovky 2021-06-16 v 8.25.19.pn

K demo účtu získáte 60 minutovou konzultaci zdarma

Postup realizace

01

Konzultace a návrh spolupráce

Během konzultace projdeme všechny oblasti obchodu a zjistíme, které procesy a nástroje jsou pro vás nejvhodnější. Připravíme návrh projektu a cenovou kalkulaci.

02

Analýza a návrh řešení

Detailně zanalyzujeme váš současný postup práce. Připravíme konkrétní plán zavedení Pipedrive CRM, který si společně odsouhlasíme.

03

Implementace řešení

Pipedrive nasadíme, nastavíme dohodnuté nástroje a vyřešíme integraci s dalšími systémy. Na závěr vše důkladně otestujeme a proškolíme obchodníky i management. 

Snímek obrazovky 2021-06-21 v 9.29.26.png

Chcete, abychom pomohli implementovat CRM pro váš obchodní tým?

bottom of page